Yapay Zeka ve Görüntüler

Yapay Zeka ve Görüntüler – Bilgisayar Sanatları Derneği başlıklı etkinliğe katılım sürüyor.

Bu heyecan verici konuşma, yapay zeka tarafından üretilen sanatın sonuçlarını ve sanat dünyası üzerindeki etkisini araştırıyor.

KONUŞMACI

Geoff Davis, kitap illüstrasyonları ve konsept geliştirme için kullandığı yapay zeka tarafından oluşturulmuş modern görüntüleri sunacak.

Luba Elliott, 2015’ten AI sanatının yakın tarihini tartışıyor.

Patrick Lichty spekülatif yapay zeka sergisi “Studio Visits: In the Posthuman Atelier”ı sunuyor.

Mark Webster, sanat pratiği bağlamında üretken metin sanatı yaratmak için IBM Watson duyarlılık analizini kullanan “Hipertip”i tartışacak.

Anna Ridler, “Myriad” (Laleler) 2018 gibi AI sanat çalışmalarını ve Unit London’daki “Perfect Error” sergisinde yer alan çalışmalarını tartışıyor.

ÖZET

Bu heyecan verici konuşma, yapay zeka tarafından üretilen sanatın sonuçlarını ve sanat dünyası üzerindeki etkisini araştırıyor. Ayrıca içerik sağlama ve kişisel eğlence için genel görüntü oluşturmaya da bakıyoruz.

Bir yapay zeka araştırmacısı, üretken sanatçı ve AI Creative Writing Anthology’nin editörü olan Geoff Davis konuyu tanıtıyor.

Ünlü yapay zeka küratörü Luba Elliott, alanın tarihini anlatıyor ve ardından üç tanınmış sanatçı çalışmalarını sunarak yapay zeka tarafından üretilen sanatın çeşitli yönlerini inceliyor. Bunu sorular ve tartışma takip eder.

Etkinlik Saati: 28-29 Haziran 2023

Website : https://aiconference.london

Yer: Online

Leave a comment